You are currently viewing قالیشویی مجیدیه

قالیشویی مجیدیه

5
(2)

شاید شما هم با شنیدن نام قالیشویی یا فرش و شستشو به یاد خاطرات گذشته تان بیافتید آن زمان که بر روی بام ها یا حیاط خانه فرش های کثیف را پهن می کردیم و به شستشوی آن می پرداختیم بعد از آنکه خوب تمیز می شد لول می کردیم و جلوی آفتاب پهن می کردیم با این کار هم فرش هایمان خشک می شد و هم به نحوی ضد عفونی. در ادامه با قالیشویی مجیدیه همراه باشید تا با خدمات ما نیز آشنا شوید.

در کنار ما بزرگترها هم بچه ها به آب بازی مشغول می شدند با اینکه هوا هنوز هم سرد بود و پاهایشان عین یخ سرد اما قرمز می شد ولی باز هم به هیچ قیمتی حاضر نبودند دست از آب بازی به بهانه ی قالی شستن بردارند یادش بخیر الان دیگر خبری از این اتفاق ها نیست و کمتر کسی پیدا می شود که خودش با آن همه دنگ و فنگ فرش هایش را بشوید و تمام آن اتفاق ها جایش را به قالیشویی و دستگاه هایش داده است .
دیگر تمام زحمت ما برای تمیز شدن قالی هایمان گرفتن رسید از مسئول قالیشویی است.

درست است که زحمت ما بسیار کم شده است اما مسئله ای که همه ی ما را نگران می کند این است که کدام قالیشویی بهتر است و به فرش هایمان آسیبی نمی زند . ما در این مقاله از سایت قالیشویی نگین به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب می پردازیم با ما همراه باشید .

خدمات قالیشویی در مجیدیه

بهترین زمان برای شستن قالی ها فصل های بهار و تابستان می باشد توجه کنید که در اوایل بهار یا دقیق تر بگوییم در روزهای نخست فروردین فرش هایتان را به قالیشویی نسپارید چرا که در ماه های بهمن ، اسفند وتا اواسط فروردین به علت شلوغی و تعدد زیاد فرش های نزد قالیشویی ها ممکن است که فرش هایتان به درستی شسته نشوند اما همانطور که گفته شد از اواسط فروردین تا اواخر شهریور بهترین زمان برای شستن قالی می باشد در این زمان هم به خوبی و درستی شستشو می شوند و هم فرآیند خشک شدن فرش ها به صورت طبیعی انجام می شود .

بهترین روش شستشوی فرش

هیچ گاه به شستشوی زیاد فرش اصرار نداشته باشید هر گاه چیزی بر روی فرشتان ریخته شد سریع آن را با یک دستمال خیس پاک کنید تا لکه نشود این کار را هرگز با استفاده از نوشابه ، سرکه ، آب گازدار و … انجام ندهید . برای گرد گیری فرش هم از یک جاروبرقی با مکش پایین بهره ببرید . مکش های بالای جاروبرقی ها سبب آسیب به گره های فرش می شوند . به هر حال زیاد فرش هایتان را نشویید تا هم طول عمر بیشتری داشته باشند هم کمتر دچار پارگی و شکستگی شوند .

اگر به هر دلیلی مایل به شستن فرش هایتان بودید بهتر است که به همان روش قدیمی به تمیزی فرش هایتان بپردازید توجه داشته باشید که از شوینده ای مناسب استفاده کنید . اگر به هر دلیلی قادر به شستن فرش هایتان به صورت دستی نبودید بهتر است که آن را به یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد که مورد تایید اتحادیه صنف قالیشویی باشد بسپارید تا با بهترین روش ها و شوینده ها به شستشوی فرش هایتان بپردازند .

برای دریافت خدمات قالیشویی در شرق تهران و قالیشویی در تهرانپارس با کارخانه قالیشویی نگین در تماس باشید.

خدمات قالیشویی در مجیدیه
خدمات قالیشویی در مجیدیه

ویژگی های یک قالیشویی خوب در مجیدیه

از اصلی ترین ویژگی های یک قالیشویی خدمات آن است که حمل و نقل از مهم ترین آن هاست که باید با یک ماشین مناسب فرش ها را ببرد و پس از شستشو بازگرداند به طوری که در این حمل و نقل آسیبی به فرش وارد نشود . همچنین خدمات دیگری همچون رفوگری ، ریشه زنی ، تثبیت رنگ و … باید در یک قالیشویی انجام شود تا نام آن قالیشویی به خوبی سر زبان ها بیافتد .

از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب داشتن افراد باتجربه و با حوصله است تا بتوانند هر فرش را با توجه به جنس و وضعیت آن شستشو دهند یعنی هر فرش را جدا بشورند چرا که به عنوان مثال فرش های دستباف از بافت حساسی برخوردار هستند و همچنین تاروپود آن ها دچار رنگ دهی می شود به همین خاطر باید با روش ها و شوینده های خاصی شستشو شوند . این موضوع برای فرش های آسیب دیده و پاره هم صدق می کند چرا که آن ها هم حساس هستند و باید با دقت و با شوینده های نرم و مخصوص شسته شوند .

یکی دیگر از ویژگی های خوب یک قالیشویی ممتاز مدت زمان شستشوی فرش است معمولا از زمان تحویل فرش به مسئول حمل و گرفتن رسید تا پس گرفتن فرش تمیز شسته شده بیش از 48 ساعت طول نمی کشد . داشتن کارشناس برای تعیین نوع شوینده و روش های شستشوی فرش از بهترین ویژگی های یک قالیشویی است همچنین داشتن تجهیزات و دستگاه های سالم و پیشرفته هم برای شستشو و هم برای فرآیند خشک کردن ، از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های یک قالیشویی است .

قالیشویی مجیدیه

در این قالیشویی ها هر گونه فرش ، موکت ، مبلمان ، تابلو فرش و … با کاملاترین و بهترین خدمات انجام می شود . آب تعیین شده برای شستشوی فرش ها از چاه می باشد که کاملا پاک و شرعی است . همچنین تمامی دستگاه های این قالیشویی ها کام سالم و پیشرفته می باشد و با اطمینان می توان گفت هیچ آسیبی به فرش هایتان وارد نمی شود . نوع شوینده های استفادی برای هر فرش ، با توجه به جنس و تاروپود آن انتخاب می شود . لازم به ذکر است که در تمامی مراحل شستشو کارشناس حضور دارد .

هزینه قالیشویی در مجیدیه

تمامی قیمت ها بر اساس اتحادیه ی صنف قالیشویی می باشد اما برخی موارد می توانند بر هزینه ی فرش تاثیر گذار باشند مانند نوع شوینده ی انتخابی ، خدمات اضافی برای فرش ، دستی یا ماشینی شستن فرش ها و …

در این مقاله از سایت قالیشویی نگین negin-carpet.com به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب در مجیدیه و معرفی نکات قالیشویی های واقع در مجیدیه و همچنین هزینه ی شستشوی فرش در آن ها پرداختیم امیدواریم مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد .

بهترین قالیشویی در مجیدیه؟

کارخانه قالیشویی نگین یکی از قدیمی ترین و بهترین قالیشویی ها در مجیدیه می باشد.

هزینه قالیشویی در مجیدیه؟

جهت اطلاع از هزینه های قالیشویی و مبلشویی در مجیدیه با ما در ارتباط باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.