You are currently viewing قالیشویی در نارمک

قالیشویی در نارمک

5
(1)

قالیشویی در نارمک

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با قالیشویی در نارمک برای شما عزیزان مطالب اجمالی را ارائه کنیم. گرچه بیان همه مزایای این مرکز در یک مقاله نمی گنجد، اما ما سعی می کنیم ویژگی های بارز و مهم آن را بازگو کنیم. امیدواریم که با خواندن این مطلب مرکز قالیشویی مورد نظر خود را به درستی انتخاب نمایید.

فرش در خانه هر ایرانی نمادی از اصالت و فرهنگ است و همه ایرانیان به حفظ پاکیزگی فرش های منزلشان بسیار زیاد اهمیت می دهند. اکثر بانوان هر چند وقت یک بار (معمولاً در سال یک مرتبه) فرش های خانه را می شویند. در گذشته عملیات شستشوی فرش در خانه و توسط افراد منزل انجام می شد اما امروزه این کار در مراکز قالیشویی صورت می پذیرد.

در این مقاله میخواهیم مرکز قالیشویی در نارمک را به شما معرفی کنیم تا با خاطری آسوده فرایند شستشوی فرش های خود را به این مرکز منحصر به فرد بسپارید.

ویژگیهای قالیشویی در نارمک

در این مراکز همه دستگاههای قالیشویی در زمره به روزترین و بهترین تجهیزات بوده که فرآیند شستشو را با کیفیتی فوق العاده بالا انجام می دهند. همچنین کارکنان با تجربه مراکز قالیشویی در نارمک جهت شستن فرش های دستباف وماشینی از مواد شوینده مرغوب و متناسب استفاده می کنند، به طوری که علاوه بر اینکه فرش ها را پاکیزه می کند هیچگونه صدمه‌ای به بافت آن نمیزند.

ویژگی بسیار مثبت دیگری که موسسات قالیشویی در نارمک دارند، منظم بودن است. به گونه ای که از زمانی که پرسنل با اخلاق و متعهد مرکز فرش های شما را تحویل گرفته، تا زمانی که آن را تمیز و مرتب درب منزل به شما تحویل دهند، نهایتاً ۴۸ ساعت طول می کشد. ضمنا این مرکز جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز ضمانت نامه کتبی هم ارائه می کند تا اگر فرش ها بعد از شست و شو، دچار آسیب شد مسئولیت آن ها را متقبل گردند.

 پاک کردن اسلایم از روی فرش، پاک کردن آدامس از روی فرش و مبل کار راحتی نیست بنابراین می توانید با مجموعه قالیشویی نگین تماس بگیرید تا کارشناسان ما مشاوره لازم را به شما مشتریان عزیز ارائه دهند.

 

خدمات مراکز قالیشویی در نارمک

  • در این مرکز، عملیات شستشوی اصولی فرش ها با دستگاه های مجهز و مدرن صورت می گیرد.
  • جهت انجام فرآیند شستشو، از بهترین مواد شوینده استفاده شده و برای هر فرش با توجه به نظر کارشناس،از شوینده مخصوص استفاده می گردد.
  • در مرکز قالیشویی در نارمک بعد از شستشوی هر فرش، واحد کنترل کیفیت آن را چک میکند تا اگر مطابق با استانداردهای قالیشویی نباشد، مجدداً عملیات شستشو انجام گیرد و بعد تحویل داده شود.
  • همه فرش ها زیر نظر استاد کار قالیشویی به گرمخانه منتقل شده تا در آنجا کاملا خشک شود.

به طور کلی در مراکز قالیشویی در نارمک خدمات تضمین شده است و در صورت بروز هرگونه مشکل، فورا بررسی و رسیدگی میشود.

پاک کردن لکه چربی از روی فرش، پاک کردن لکه چای از روی فرش را به مجموعه قالیشویی نگین با کادری مجرب و دلسوز بسپارید و دیگر نگران انواع لکه روی فرش و مبل خود نباشید.

مراحل شستشوی فرش ها در قالیشویی نارمک

  • در مرحله اول پس از تماس مشتری با مرکز قالیشویی در نارمک، کارکنان مجرب آن به آدرس مورد نظر شما آمده و فرش ها را تحویل می‌گیرند و رسید تحویل را به شما میدهند.
  • وقتی فرش ها به کارخانه می رسند متخصصان آن ها را از نظر الیاف بررسی نموده و بسته به جنس فرش، ماده شوینده مخصوص با آن را به کار می برند. شستشوی فرش نیز با دستگاه های بسیار مجهز و پیشرفته مراکز قالیشویی در نارمک صورت می پذیرد.
  • مرحله بعدی مرحله خشکشویی فرش است. در این گام، در صورتی که هوا آفتابی باشد، فرش ها را در فضای باز گذاشته و منتظر می‌مانند که توسط نور خورشید خشک شود و در صورتی که هوا بارانی باشد آن ها را به گرمخانه منتقل کرده که توسط دستگاه های مخصوص خشک گردند. این مرحله برای جلوگیری از ایجاد بوی بد در فرش ها فوق العاده ضروری است.
قالیشویی نگین - نارمک
قالیشویی نگین – نارمک

نکته مهم

خوب است بدانید در مراکز قالیشویی در نارمک بعد از هر مرحله، کارشناسان کنترل، کیفیت کار انجام شده را به دقت بررسی نموده و در صورت تایید نشدن آن مرحله باید مجددا انجام پذیرد. پس از این بابت خاطرتان آسوده و راحت باشد که در مراکز قالیشویی در نارمک فرش های شما با نهایت توجه و حساسیت شستشو و خشک می گردند.

علاوه بر این که به مشتری ضمانت نامه کتبی داده می شود و مدیران این مراکز بابت سالم تحویل دادن فرش متهعد می شوند؛ بعد از رساندن فرش به مقصد مورد نظر، اجازه بررسی فرش به مشتری را داده و در صورت نارضایتی از فرایند شستشو یا آسیب دیدگی احتمالی، مسئولیت موضوع مورد نظر را به طور کامل متقبل خواهند شد.

برای دریافت خدمات قالیشویی شرق تهران، قالیشویی در شرق تهران می توانید با مجموعه قالیشویی نگین تماس حاصل فرمایید تا با انواع خدمات شست و شوی فرش و تعرفه و قیمت ها در شرق تهران آشنا شوید.

هزینه قالیشویی در نارمک

یکی از سوالات رایجی که قطعاً برای تمام مشتریان به وجود آمده است در رابطه با هزینه های مربوط به قالیشویی و شستشوی فرش ها است. بدیهی است که مشتریان کاملا حق دارند از قبل اطلاع داشته باشند که در رابطه با خدمتی که قرار است به آنها ارائه شود، چه هزینه ای باید پرداخت کنند و در صورت تمایل برای سفارش خدمات اقدام کنند.

برای دریافت پاسخ این سوال باید ابتدا با مراکز قالیشویی در نارمک تماس حاصل کنید و تعداد و مشخصات فرش مورد نظرتان را بگویید، تا کارشناسان میزان دقیق هزینه را برای شما برآورد کنند و به عرض شما برسانند. ما این تضمین را به شما میدهیم که فرش های شما را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت شسته شده و آن ها را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویلتان دهیم به طوری کاملا از نتیجه کار راضی و خشنود باشید.

قالیشویی نگین در شعبات قالیشویی در تهرانپارس و قالیشویی تهرانپارس آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

نتیجه‌گیری قالیشویی در نارمک

دوستان عزیز مراکز قالیشویی در نارمک با چندین سال سابقه فعالیت در زمره خوشنام ترین و مقبول ترین موسسات قالیشویی هستند، که علاوه بر خدمات مربوط به شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت، شستشوی مبل ها، موکت ها، پرده‌ها، پتوها و… را برای شما انجام می دهند. حتی اگر تمایل داشته باشید می‌تواند عملیات شستشوی مبل های شما را در منزل برایتان انجام دهند.

شستشوی فرش دستباف، اعلاشویی فرش دستباف، شستشوی فرش ماشینی، مبل شویی با دستگاه در محل از خدمات تخصصی مجموعه قالیشویی نگین می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و دیگر خدمات تخصصی و دریافت مشاوره با کارشناسان مجموعه نگین تماس بگیرید.

به این مرکز اعتماد کنید و اطمینان داشته باشید که سفارشات شما به نحو احسن انجام می گردد؛ زیرا مرکز قالیشویی در نارمک همه تدابیر لازم را جهت رفاه حال شهروندان عزیز به کار گرفته است. در این محتوا ما تلاش کردیم تا مشخصات و خدمات مراکز قالیشویی در نارمک را برای شما توضیح دهیم. امیدواریم که برای شما مفید واقع شده باشد. از توجه شما بسیار سپاسگزاریم.

عملیات شستشوی فرش قالیشویی در نارمک به چه صورت است؟

در قالیشویی در نارمک، عملیات شستشوی اصولی فرش ها با دستگاه های مجهز و مدرن صورت می گیرد.

هزینه قالیشویی در نارمک به چه صورت می باشد؟

برای دریافت پاسخ این سوال باید ابتدا با مراکز قالیشویی در نارمک (قالیشویی نگین) تماس حاصل کنید و تعداد و مشخصات فرش مورد نظرتان را بگویید، تا کارشناسان میزان دقیق هزینه را برای شما برآورد کنند و به عرض شما برسانند.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.