You are currently viewing نحوه تمیز کردن مبل چستر در منزل

نحوه تمیز کردن مبل چستر در منزل

5
(1)

امروزه یکی از اجزای اصلی تشکیل دهنده چیدمان منازل مبلمان هستند، مبلمان انواع و اقسام گوناگونی داشته و کاربردهای آن در محل های مختلف، متفاوت است اما در نهایت استفاده از آن در زندگی های روزمره به یک اصل جدایی ناپذیر تبدیل شده است تا آنجا که حضور آن (مبلمان) درتمامی منازل، محیط های کاری و…به چشم می خورد و زمان زیادی از تایم شبانه روز روی همین مبلمان ها سپری می شود و این مسئله منجر به ایجاد انواع آلودگی ها می گردد. در ادامه به بررسی نحوه تمیز کردن مبل چستر در منزل خواهیم پرداخت.

آموزش تمیز کردن مبل چستر در منزل

به سبب تنوعی که در ساخت انواع مبلمان صورت می گیرد نظافت و حفظ پاکیزگی آن هم دارای مراحل مختلفی است که در ادامه بیشتر به بیان این موارد پرداخته می شود، اما به معنای کلی تر باید گفت که نظافت و شستشوی مبلمان نیازمند مهارت های خاصی می باشد و نباید با این مسئله غیر اصولی رفتار شود. درصورت سپردن انجام کار نظافت مبلمان به افراد غیر حرفه ای ممکن است به بافت های پارچه ای مبل ها آسیب برسد که این امر سبب کاهش زیبایی در ظاهر مبلمان شده و همچنین طول عمر آن را هم کاهش می دهد.

دراین مقاله قصد ارائه توضیحاتی در ارتباط با مبل چستر را برای شما کاربران گرامی داریم و راهکارهایی در جهت پاکیزگی و نظافت و نحوه تمیز کردن مبل چستر در منزل به محضر شما خوبان پیشکش می نمائیم.

قالیشویی نگین (بهترین قالیشویی در تهرانپارس) یکی از مجموعه های فعال در زمینه نظافت و پاکیزگی وسایل و لوازمات منزل است و همواره کوشیده تا با ارائه خدماتی متنوع در کنار حفظ سلامتی کالا نظر مثبت مصرف کنندگان را جلب نماید، خدمات قالیشویی نگین عبارتند از شستشوی فرش وموکت، احیای بافت های آسیب دیده فرش، شستشوی مبلمان و…همراه با قیمت مناسب و انجام کار توسط افراد با مهارت و حرفه ای، هدف این مجموعه کسب رضایت خاطر مشتریان گرامی می باشد. ازشما دعوت می کنیم تا انتها همراه ما بمانید و اطلاعات خود را در زمینه نظافت صحیح مبلمان چستر و نحوه تمیز کردن مبل چستر افزون تر از گذشته کنید.

آشنایی با مبل چستر در منزل

مبلمان چستر به آن دسته از مبلمانی اشاره دارد که از نظر ساختاری دارای دسته ها و پشتی های عریض بوده و از نظر قامت دارای ارتفاعی کم و به حالت تو رفته هستند (لمسه ها که به واسطه دکمه ها روی پشتی مبلمان طراحی شده اند) این نوع مبلمان بیشتر جنبه راحتی داشته همچنین به دلیل طراحی زیبا و ساده ای که دارند همواره مورد پسند افراد زیادی قرارگرفته اند، به علاوه سادگی که در ساختار مبلمان چستر پیاده سازی شده سبب گردیده تا این سبک از مبلمان دچار از مُد افتادگی نشوند.

افرادی که مبلمان چستر را انتخاب می کنند باید به این نکته توجه کنند که این سبک از مبلمان مناسب فضاهای بزرگ می باشد. نکات دیگری هم در رابطه با مبلمان چستر وجود دارد که توجه شما را به آن جلب می کنیم.

مبلمان چستر به سبب طراحی ساختاری که دارند دوام و طول عمر بسیاری را در کارنامه خود دارند، اما برای حفظ این تداوم و طول عمر باید نظافت و پاکیزگی این نوع مبلمان همواره مورد توجه مصرف کننده باشد و این مسئله دلالت بر نمایش زیبایی هر چه تمام تر مبلمان چستر خواهد داشت.

شستشوی فرش در منزل یکی از خدمات قالیشویی نگین می باشد که پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

نحوه تمیز کردن مبل چستر در منزل
تمیز کردن مبل چستر در منزل

محلولی از سرکه، اب مقطر و سفید کننده تهیه کنید این محلول را بطور کامل با هم ترکیب کرده و زمانی که کاملا ترکیب شد به کمک یک دستمال یا حوله کوچک آن را بر روی قسمت هایی از مبلمان که دچار آلودگی شده اند و این آلودگی ها رنگ روکش مبل ها را تحت تاثیر قرار داده بگذارید و بعد از چند دقیقه پاک سازی کنید، برای آن که مبل نم دار باقی نماند و مشکلاتی را به دنبال نداشته باشد از پنکه بهره گیری کنید و قسمت های پاک شده را توسط پنکه خشک کنید.

نحوه تمیز کردن مبل چستر چگونه است؟

اگر قصد تمیز کردن مبل چستر ‌در منزل را دارید ابتدا باید نحوه شستشوی آن را بیاموزید و سپس برای انجام کار اقدام نمایید. برای نظافت و تمیز کردن مبل چستر اصول و مراحلی وجود دارد که در این قسمت به شرح موارد آن می پردازیم.

  • ابتدا باید تمامی درز ها و زیر نشیمن های مبلمان را بطور کامل جارو برقی کنید تابطور کامل پاک شوند.
  • مرحله دوم گردگیری کلی مبلمان بخصوص درز ها و نقاطیست که دسترسی به آن محدود است، زیر کوسن ها و نشیمن ها
  • مرحله سوم اختصاص دارد به برس کشی کامل سطح مبلمان
  • بعد از برس کشی لازم است ازیک پرز گیر کمک گرفته تا بتوانید پرز هایی که جدا شده و روی سطح پارچه مبلمان قرار گرفته اند را جدا کنید.
  • مرحله پنجم کار شامل استفاده از شوینده ها و پاک کننده هاست، در این مرحله با کمک شامپو. فرش می توانید سطوح مبلمان را با یک دستمال پاکسازی کنید.
  • بعد از اتمام نظافت مبلمان با شامپو فرش نوبت میرسد به استفاده از بخارشوی آن هم به منظور زدودن مواد روغنی که ممکن است درطی روزمرگی ها وارد بافت های مبلمان شده باشد.

نکته ۱: بجز نظافت و شستشوی کلی مبلمان سعی کنید در فواصل زمانی کوتاه با کمک جاروبرقی درزهای مبلمان را پاکیزه نگه دارید.
نکته ۲: پارچه هایی که برای روکش مبلمان چستر بکار گرفته می شوند اغلب از جنس مازراتی و مخمل هستند که نمونه ای ازپارچه های پرزدار محسوب می شوند از این رو بهتر است بصورت مداوم با یک دستمال پرزهای پراکنده سطح مبلمان را دستمال کشی کنید و سپس جاروبرقی بکشید آن هم با مکش بسیار آرام.

نحوه نظافت مبل چستر چرمی

مبلمان همواره جزء وسایل زیبایی بخش منزل محسوب شده و طرفداران بسیاری دارد اما نکته ای که در رابطه با مبلمان مطرح است نحوه نظافت و پاکیزه نگهداشتن آن می باشد، مبلمان هر از گاهی نیاز به جاروکشی و دستمال کشی دارند تا همواره زیبا و جذاب در نظر ظاهر شوند اما سبکی دیگر از مبلمان وجود دارد که نیازمند توجه ویژه تری خواهد بود و این سبک همان مدل چرمی مبلمان است که در عین زیبایی نتوانسته رضایت کامل مصرف کنندگان را جلب کند و علت این عدم رضایت هم باز می گردد به نحوه عملکرد مصرف کننده!

اگر مبلمان چرمی به درستی نگهداری و نظافت شوند قطعا دوام و کیفیت بیشتری را از خود بروز می دهند، همانطور که کم و بیش نسبت به چرم شناخت دارید می دانید که اگر دچار گرد و غبار شود چه بسا ظاهری زننده به خود می گیرد از این رو دستمال کشی مداوم کمک شایانی به جذابیت و حفظ حالتی چرمی مبلمان خواهد کرد.

اما چنانه به این مسئله بی توجهی شود در مدت کوتاهی گرد و غبار به داخل درزها و زیر نشیمن ها نفوذ کرده و منظره ای بسیار زشت و ناخوشایند در مقابل چشمانتان قرار خواهد گرفت، از این رو به شما توصیه می کنیم که اگر صاحب مبلمان چستر چرمی هستید همواره با یک دستمال نم دار گرد و غبارهای سطح مبلمان را بردارید و زیبایی را به خود و منزلتان هدیه دهید.

نکته: مسئله دیگری که در رابطه با مبلمان چرمی حائز اهمیت است، اگر مبلمان شما به حالتیست که لکه های آب به خود می گیرد برای پاکسازی مبلمان بجای دستمال مرطوب از دستمال های خشک استفاده نمائید.

قالیشویی نگین بهترین قالیشویی در شرق تهران است و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

نحوه تمیز کردن مبل چستر در منزل
خدمات تمیز کردن مبل چستر در قالیشویی نگین

خدمات تمیز کردن مبل چستر در قالیشویی نگین

همانطور که اطلاع دارید مبلمان انواع گوناگونی داشته و هر فرد متناسب با نوع سلیقه و انتظاراتی که از مبلمان دارد اقدام به خرید آن می نماید، اما فقط خرید کافی نیست! مبلمان هم مانند دیگر وسایل نیاز به نظافت و شستشو دارد.

در این مقاله تلاش کردیم تا هر آنچه که در رابطه با مبلمان چستر وجود دارد (معرفی مبلمان و راه های نظافت و شستشو وحفظ پاکیزگی در آنها) را برای شما کاربران گرامی بیان کنیم، قالیشویی نگین (قالیشویی شرق تهران) یکی از ارائه کنندگان خدمات متفاوت در ارتباط با فرش و انواع مبلمان است که همواره می کوشد نظرات مثبت شما مشتریان را به خود جلب کند.

این مجموعه تشکیل شده از افراد ماهرو مجربی است که تمامی تمرکز خود را بر روی عملکرد صحیح قرار داده و مقصود نهایی از این کار را کسب رضایت مشتریان در نظر گرفته است، خدمات قالیشویی نگین (بهترین قالیشویی تهرانپارس) عبارت است از شستشوی انواع فرش وموکت، ترمیم و بازسازی فرش های سوخته و آسیب دیده، شستشو و نظافت مبلمان و…

چطور می توان مبلمان چستر چرمی را در منزل تمیز کرد؟

در این مقاله به طور کامل روش های نظافت و تمیز کردن مبل چستر را بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه نمایید.

در صورت تمیز نشدن مبل چستر چه باید کرد؟

در این صورت می توانید نظافت مبلمان چستر را به قالیشویی ها معتبری همچون قالیشویی نگین بسپارید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.